Ada genelinde hevesli girişimcileri işdünyası liderleri ile buluşturan i bir program

Kıbrıs’lı girişimci, startup ve mucitleri birleştiren ilk ve en büyük dijital platform olan CyprusInno,Çok Toplumlu Startup Mentörlük Programının ikinci yılına  başvuru kabulünü resmi olarak açıkladı. CypruInno ekibi, ada genelinde  tüm Kıbrıs’lı ve Kıbrıs merkezli girişimci ve Startupları herhangi bir aşamada; gerek fikir aşamasından gerekse başlama aşamasında olsun, başvuru yapmaya davet ediyor. 

CyprusInno’nun Çok toplumlu Mentörlük Programı ada çapında bazı Kıbrıs’lı başarılı girişimcileri ve iş dünyası liderlerini, girişimciler ve girişimcilik yolunda ilerleyenler ile bir araya getirerek gelecekteki gelişim ve başarılarının sağlanmasına büyük katkı koymaktadır. Program, adadaki tüm toplumlardan yenilikçi girişimcilerin bir araya gelmesini teşvik ederek, Dünya’daki inovasyon sahnesinde yerlerini almalarını sağlamayı teşvik etmektedir. Program, Kıbrıs’taki startup ve girişimcilerin bağlantı kurma ve en iyilerden öğrenmesini sağlarken, tüm toplumlar arası işbirliğini desteklemek ve girişimcilerin Kıbrıs çapındaki diğer pazarlara erişimini ve hizmet vermesini sağlamayı ümit eder.

Program için altı takım seçilip, sektör ve ihtiyaçlarına göre her biri bir mentör ile eşleştirilecektir. Seçilen kişiler 6 ay boyunca mentörleri ile haftada bir kez ve bir saat online toplantı, mentörleri ile email ile soru – cevap yapma ve CyprusInno web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden reklam ve tanıtımlarının yapılmasına hak kazanacaklardır.

Bu yılın mentörleri:Andrea Solomonides (Cypriot Enterprise Link), Andreas Hadjisofocleous (HJS Insurance), Ayşem Zorlu (Loacal.com), Christina Neofytidou (ARIS), Günperi Şişman (CyprusInno), Kyriakos Fialoyiannos (KPMG Cyprus), Pangratios Vanezis (KPMG Cyprus), Panis Pieri (DisruptCyprus.com) and Tunç Yalgın (Entrepreneur / Angel Investor).  Seçilen Kıbrıs’lı Türk startuplar/girişimciler Kıbrıs’lı Rum mentörler ile eşleştirilecektir ve seçilen Kıbrıs’lı Rum startuplar/girişimciler Kıbrıs’lı Türk mentörlerle eşleştirilecektir.

Bu program Lefkoşa İngiliz Yüksek Komiserliği tarafından desteklenmektedir.   

Program süresi altı ay olup Kasım 2018’den Nisan 2019’a kadar sürecektir. Son başvuru tarihi 16 Kasım 2018’dir. Hemen başvurun ve Kıbrıslı uzmanlardan mentörlük alma şansı ve ada çapında büyüyüp, Kıbrısın çok toplumlu startup ekosisteminin bir parçası olmaya hak kazanın! 

Program ve mentörlerle ilgili daha fazla veya başvuru için lütfen http://cyprusinno.com/mentorship adresini ziyaret ediniz. 

cyprusinno
Author: cyprusinno

Tags:

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account