KIBRIS’IN İLK ÜCRETSİZ GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ E-LEARNİNG PLATFORMU KURULDU cyinno knowledge lab cyprusinno

 CyInno Knowledge Lab yeni nesil Kıbrıslı girişimcileri eğitiyor

 

CyprusInno tüm Kıbrıslılar için, adanın ilk ve ücretsiz girişimcilik eğitimi e-learning platformunun resmi olarak açıldığını açıkladı.

 

CyprusInno kurucu ortak ve eş başkanları Burak Berk Doluay ve Steven W. Stavrou ortak yaptıkları açıklamada “ Özünde çok toplumlu, iki bölgeli ve tüm adayı kapsayan bir girişimcilik ekosisteminin oluşumuna katkıda bulunmak için, CyprusInno olarak yeni nesil Kıbrıslı girişimcileri eğitme sorumluluğunu üstlendik. Girişimcilik eğitiminin online kurslarını ve platformunu, Londra merkezli Empact Ventures ile ortaklık içerisinde, Synthesis Center for Research and Education (HUB Nicosia), Zealous Digital, Qapitol QA, and Fundsurfer katkıları ve Lefkoşa İngiliz Yüksek Komiserliği desteği ile oluşturduk.” dedi.

Empact Ventures & Global Startup Super Connector Kurucu CEO’su, Kosta Mavroulakis “ İngiltere’de doğmuş bir Kıbrıslı olarak Empact Ventures’ın, mevcut ve potansiyel Kıbrıslı girişimcilere ilham veren, eğiten, birleştiren ve destekleyen bu mükemmel platforma ortak olmaya davet edilmesinden dolayı çok memnunum. Umarım ortak yarattığımız bu yeni içerik platformu, kendi girişimcilik yollarına başlamaları için insanlara öz güven verir.” dedi.

 

CyInno Knowledge Lab toplam beş kurstan oluşuyor: Girişimciliğe giriş (1. Kurs), Fikir geliştirme & Fırsat araştırması (2. Kurs), İş kuruluşu (3. Kurs), İşletme kurma (4. Kurs) ve İş büyütme, seviyelendirme ve sürdürebilirlik (5. Kurs). Her kurs ortalama 20 dersten oluşuyor ve içerisinde çalışma notları, Kıbrıs’a özel bilgiler, videolar ve pratik eksersizler de bulunuyor. Her kurs tamamlandığında, katılımcı CyprsuInno platformuna entegreli kendi profilinde anında başarı rozeti ve indirilebilen/print edilebilen sertifikasını alabiliyor. Başlanıç olarak şu anda sadece ilk üç kurs mevcut, önümüzdeki haftalarda son iki kurs da açılacaktır.

 

Daha fazla bilgi ve kurslara erişim için https://cyprusinno.com/knowledge-lab/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

CyprusInno hakkında

 CyprusInno, Kıbrıs’da iki bölgeli, çok toplumlu startup ekosisteminin oluşumu, gelişimi ve sürdürelebiliriliği üzerine odaklanmış, girişimciliği bir barış aracı olarak kullanan kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Alanındaki ilk ve en büyük platformdur.

 

Contact

Burak Berk Doluay, Co-Founder & Co-President

Steven W. Stavrou, Co-Founder & Co-President

CyprusInno (http://cyprusinno.com/)

E-mail: info@cyprusinno.com

Facebook: https://www.facebook.com/cyprusinno

Twitter: https://twitter.com/cyprusinno

Instagram: https://instagram.com/cyprusinno

cyprusinno
Author: cyprusinno

Tags:

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account